הדברת עשבייה

הדברת עשבייה הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי העבודה המנוסים והמיומנים של חברת ירוק בדרך אחזקות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות השירות. 

פעולות ההדברה המיושמות על ידינו מיועדות לצרכי הדברת עשבייה בשטחים בין עירוניים ועירוניים, לרבות, צידי כבישים בין עירוניים,פארקים עירוניים, אזורי תעשייה וכדומה. פעולה זו מיושמת על ידינו לצורך השמדתה של עשבייה העלולה להוות גורם מפריע ו/או כאמצעי למניעת שריפות והיא מיושמת על ידי צוותי שטח מנוסים ומיומנים המסתייעים במספר שיטות ריסוס שונות בהתאם לאופי וסוג העשבייה. 

שיטות ריסוס 

הדברת עשבייה בשטחים עירוניים ובין עירוניים מיושמת בחברתנו באמצעות שלוש שיטות ריסוס עיקריות:

הדברת עשבייה  באמצעות משאיות הדברה - שיטת ריסוס זו מיועדת לצרכי הדברת עשבייה המתפרסת על פני שטח גדול.או ק"מ מרובים. לרשותנו, משאיות הדברה מאובזרות המשלבות בתוכן מיכלי ריסוס בהיקף של 6,000 ליטר, כאשר צינורות הריסוס בהן (דיזות) מסוגלות להגיע למרחק של עד 20 מטרים לכל כיוון. 

הדברת עשבייה באמצעות עגלת ריסוס – שיטת ריסוס זו מיועדת לצרכי ריסוס בשטחים בהם לא ניתן לשנע משאיות הדברה. לרשותנו, עגלות ריסוס הכוללות תמרור חץ מהבהב אחורי המשלבות בתוכן מיכלי ריסוס בהיקף של 1,000 ליטר.

הדברת עשבייה ידנית – שיטת ריסוס זו מיועדת לצרכי הדברה עשבייה במקומות שיש לרסס בהם באופן בררני כגון: גנים ציבוריים ,מגרשי משחקים וכדומה, והיא מיושמת באמצעות מרססי גב הנישאים על גבי צוותי הריסוס המיומנים שלנו. למידע נוסף בנושא, צרו איתנו קשר או חייגו: 09-7661935


הדברה

סוגי חומרי ההדברה 

חומרי ההדברה בהם אנו עושים שימוש למטרות הדברת עשבייה, כוללים מספר סוגים שונים של חומרים המסווגים על פי דרך פעולתם, כאשר בין יתר חומרי ההדברה המשמשים אותנו תוכלו למצוא: חומרי קוטלי מגע סינטטיים הפוגעים פגיעה ישירה בעשבייה הקיימת, חומרי הדברה מונעי נביטה המיועדים לצורך ריסוס הקרקע בטרם נביטת העשבייה, חומרי הדברה לא בררניים הפוגעים בכל סוגי הצמחים וחומרי הדברה בררניים הפוגעים בסוגים מסוימים של צמחים. סוג החומרים ומינונם נקבע בין היתר בהתאם לסוג העשבייה הנדרשת להדברה, וכדומה. 

בטיחות בעבודה 

בדומה לכל פעולת הדברה אחרת, גם הדברת עשבייה, חייבת להיעשות בהתאם לכל כללי הבטיחות ולתנאים המחייבים בחוק. אנחנו בחברת ירוק בדרך אחזקות, עושים הכול על מנת לצמצם כל נזק סביבתי במהלך פעולות ההדברה המיושמות על ידינו ולצורך כך אנו מקפידים על כל כללי הבטיחות בעבודה במהלך ביצוע עבודות ההדברה.

לקבלת פרטים נוספים