מכירת עצים

עץ אקליפטוס

עצי אקליפטוס איכותיים

600 ₪ לקוב

לרכישה טלפונית

עץ בתפזורת

אקליפטוס, ברושים ואורנים

450 ₪ לקוב

לרכישה טלפונית

מכירת בולי עץ

במידות גדולות עבור נגרים

מחיר משתנה

לרכישה טלפונית

מכירת עצים למטרות הסקה הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם בחברת ירוק בדרך החזקות. בכתבה שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב על סוגי העצים השונים המשמשים למטרות הסקה ביתית.


תנור הסקה בו נעשה שימוש בעצים, הוא ללא ספק אחד מפתרונות החימום האלגנטיים והאופטימאליים ביותר לסביבת המגורים. המראה היוקרתי והאלגנטי של ערימת העצים הבוערת בשילוב החום המופץ לכל עבר, נחשב מאז ומתמיד לאמצעי חימום טבעי ומפנק. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד לבחור את העצים המתאימים ביותר לצורכיכם וזאת על מנת למצוא את החום המקסימאלי לסביבת המגורים.


מה חשוב לדעת על עצים להסקה?

עצים להסקה, המשמשים כאמצעי חימום בכל רחבי העולם, חייבים לעמוד במספר תנאים מקדימים המאפשרים בעירה מתמשכת, מרוסנת וידידותית לסביבה,כאשר אחד מהתנאים המחייבים קשור למידת הלחות של העץ. עצים בעלי אחוזי לחות גבוהים אשר אינם "יבשים", יתקשו להידלק ואף לכבות את האש , דבר אשר יגרום לעשן סמיך ויפלוט מזהמים במהלך בעירתם, ולכן, עצים המיועדים לצרכי הסקה ביתית, חייבים להיות עצים באחוזי לחות הפחותים מ-20%.


סוגי עצים להסקה - כיצד לבחור?

תנאי הכרחי נוסף לבחירת עצים להסקה חייבת להיעשות בהתאם לערך הקלורי שלהם, כאשר לכל סוג של עץ ערך קלורי שונה משלו. כאשר מדברים על ערך קלורי של עצים מדברים למעשה על כמות האנרגיה הטמונה בעץ. עצים "כבדים" יותר דוגמת עצי אקליפטוס ועצי זית, נחשבים ל-"צפופים" יותר מבחינת הערך הקלורי שלהם ולכן זמן הבעירה שלהם ממושך ומרוסן, אך מנגד חשוב לציין שמשך הזמן הנדרש לצרכי הדלקתם הינו ממושך יותר. לעומת זאת, עצים "קלים" בהם כמות האנרגיה נמוכה יותר, הינם עצים המתכלים במהרה אך זמן הדלקתם הינו מהיר.לאור האמור לעיל, הבחירה האידיאלית של עצים להסקה ביתית הינה: עץ יבש (עד 20% לחות) וחלוקה נכונה הנכנסת לקמין בין העצים עם הארך הקלורי הגבוה(עצים כבדים) לבין העצים עם הערך הקלורי הנמוך (עצים קלים)


ירוק בדרך החזקות מציגים: עצים איכותיים להסקה בדרך אלייך

אצלנו בחברת ירוק בדרך החזקות, תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי עצים איכותיים המשמשים להסקה בכל רחבי הארץ. כל סוגי העצים המשווקים על ידינו עוברים תהליך ייבוש מתמשך האורך כ-24 חודשים לפני מכירתם, ובנוסף, הם בעלי אחוזי לחות הפחותים מ-20%. תנאים אלו, מבטיחים לכם בעירה איכותית, מתמשכת וידידותית לסביבה. עצים להסקה בחברתנו מגיעים על גבי משטחים מסודרים והם משווקים לכל חלקי הארץ, במידות נפח של קו"ב ובמחירים התחרותיים ביותר בשוק.


נתון חשוב נוסף שיש לבדוק הוא אחוזי הלחות של עצים להסקה. עץ עם לחות שמעל 20% יתקשה להידלק או יכבה את האש בקמין ויגרום לעשן סמיך. אמנם יש ברשת המלצות ושיטות שונות כיצד לייבש את העצים להסקה, אבל כנראה ניתן לגלות רק בזמן אמת שהעצים שנרכשו הם לחים - לאחר שהקמין כבר כבוי והבית מלא בעשן סמיך.


למידע נוסף על מכירת עצים להסקה בחברתנו, צרו איתנו קשר או חייגו: 09-7661935