פיתוח נופי

ביצוע עבודות פיתוח נופי הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם בחברת ירוק בדרך אחזקות. בכתבה שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מורחב אודות השירות ותהליכי העבודה הנלווים אליו. 


עבודות פיתוח הן למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי עבודות הפיתוח הנחוצות במרחב הציבורי, כאשר בין יתר עבודות הפיתוח נכללות עבודות כגון: הקמת גינות ציבוריות וגינות נוי, סלילת צירי תנועה, הקמת מדרכות ושפת מדרכה ועבודות נוספות הנכללות במסגרת הליכי תכנון של המרחב הציבורי הממוקם בסמוך למתחמי מגורים, מוסדרות ציבוריים וכדומה.

 

ירוק בדרך אחזקות - ביצוע עבודות תכנון ופיתוח

אנחנו בחברת ירוק בדרך אחזקות, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון וביצוע הנדרשים לצרכי עבודות פיתוח במרחב הציבורי, כאשר את הביצוע מלווה אדריכל נוף מוסמך. השירות המוצע על ידינו מיועד לעיריות/רשויות מקומיות ומוסדות ציבוריים, 

חשוב לנו שתדעו: כל עבודות הפיתוח  המתבצעות על ידינו, יכולות לשלב בתוכן מגוון רחב של פתרונות שירות המוצעים על ידינו, לרבות: שירותי גיזום עצים ופינוי גזם ושירותי תכנון נופי והחזקה . שירותים אלו נכללים במסגרת הליכי התכנון המוצעים על ידינו לתוואי שטח כזה או אחר המיועד לעבודות פיתוח והקמות.


גלריה לעבודות פיתוח והקמות


למידע נוסף על עבודות פיתוח והקמות בחברתנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר :עוד היום, חייגו 09-7661935

גן אוריינשטין חדרה

שירותי החזקה נופית 

לצד עבודות הפיתוח שמבצעת חברתנו, אנו מתמחים גם במתן שירותי החזקה נופית המיועדים לצרכי תחזוקה שוטפת של המרחב הציבורי. שירות זה כולל בתוכו מגוון רחב של פעולות הנחוצות למטרות החזקה נופית, החל מכיסוח עשבייה, הדברת עשבייה, גיזום שיחים וניקיון אשפה מאזורי האחזקה דרך גיזום עצים, העתקת עצים  ופינוי גזם,ועד לביצוע עבודות כריתה של עצים בוגרים העלולים להוות סיכון לעוברים ושבים במרחב הציבורי.


שירותי החזקה נופית מתקיימים על ידינו לאורך כל ימות השנה והם מיועדים לצרכי מתן פתרונות מיידים בכל האספקטים הקשורים לשמירה על תוואי הנוף במרחב הציבורי. שירות זה מיועד לרשויות מקומיות, מוסדות וגופים גדולים וברשימת לקוחותינו בתחום שירותי החזקה נופית תוכלו למצוא את: כביש 6, כביש 431, עיריית גבעתיים, עיריית קריית מלאכי ורשימה ארוכה נוספת של עיריות, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור וגופים גדולים בענף התשתיות. 

לקבלת פרטים נוספים