גיזום עצים

גיזום עצים / פינוי גזם

אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי גיזום ופינוי המותאמים לכל מטרת גיזום עצים כריתה ,העתקה ופינוי גזם. שירותים אלו משלבים בתוכם את כל פתרונות הגיזום והפינוי הנחוצים לכם. שירות זה מסופק הן למגזר הפרטי והן לציבורי ומיושם באמצעות מערכות ציוד מתקדמות ובהתאם לכל סוגי האישורים וכללי הזהירות והבטיחות הנדרשים.
  המשך קריאה

סקרי עצים

סקרי עצים

אנו עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות לצרכי ביצוע סקרי עצים לתב"ע. שירות זה מתבצע על ידי אדריכל נוף מוסמך מטעמנו והוא מלווה בכל ההסמכות והאישורים הנחוצים לצרכי הליכי גיזום וכריתה של עצים בוגרים ו/או העתקה לצרכי שימור עצים. במסגרת השירות אנו מספקים דו"ח מפורט בנוגע לממצאי השטח והמלצות להמשך טיפול.
המשך קריאה

הדברת עשבייה

הדברת עשבייה

אצלנו תוכלו ליהנות משירותי הדברה המיושמים באמצעות מערכות ציוד וחומרי הדברה המותאמים באופן פרטני לגודל השטח וסוג העשבייה. לרשותנו, משאית ייעודית עם מיכל הדברה בנפח של 6000 ליטר, עגלות ריסוס הכוללות תמרור חץ מהבהב אחורי המשלבות בתוכן מיכלי ריסוס בנפח של 1000 ליטר וציוד הדברה ידני. השירות מתבצע ע"י מדביר מוסמך
המשך קריאה

מכירת עץ להסקה

מכירת עץ להסקה

ההיצע הגדול והאיכותי של עצים להסקה ביתית מחכה לכם כאן! אנחנו מתמחים במתן שירותי אספקה של עצים להסקה ביתית לכל סוגי הקמינים. לרשותנו, עצים איכותיים להסקה העומדים בכל דרישות התקן למטרות בעירה מתמשכת, מתונה וידידותית לסביבה. לרשותכם, שירותי משלוח לכל חלקי הארץ.

המשך קריאה

תכנון נופי

תכנון נופי

חברתנו מתמחה במתן שירותי תכנון נופי המיושמים באמצעות אדריכל נוף מוסמך. שירות זה מיועד בין היתר ליזמי נדל"ן ,חברות בנייה ורשויות מקומיות המעוניינים לבצע עבודות פיתוח ונוף לסביבת המגורים המתוכננת, בין אם מדובר בסביבת מגורים חדשה ובין אם מדובר בסביבת מגורים מתחדשת.

המשך קריאה

עבודות פיתוח והקמות

עבודות פיתוח נופי

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות פיתוח נופי ואחזקה נופית. שירותי הפיתוח והאחזקות שלנו מיועדים לעיריות ומוסדות ציבוריים. בין יתר עבודות הפיתוח בהן אנו עוסקים ומתמחים תוכלו למצוא: הקמת פארקים, תכנון וביצוע של צידי צירי תנועה, תכנון וביצוע של מרחבים ציבוריים וכדומה.

המשך קריאה

האם אתם זקוקים לעזרה?

צרו איתנו קשר היום והצוות שלנו ישמחו לעזור לכם לפתור את הבעיה

דברו איתנו
קבלו פרטים